T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

WLN Finał

Sezon: 2016/2017

Ostatnia edycja WLN za nami !

Słuchajcie zajęliśmy I miejsce w ogólnej klasyfikacje klubów w kategorii juniorów !

A oto autorzy naszego klubowego sukcesu, Którzy dzielnie walczyli podczas sobotnich zawodów:

Franek Rapp-Miniakowski -  Nasz reprezentant zdobył III miejsce w gigancie. Niestety w kombii race DSQ. W ogólnej klasyfikacji Franek zdobył V miejsce. Gratulacje !!!

Amelia Baranowska - nasza zawodniczka zdobyła 6 miejsce w gigancie i brązowy medal w kombi race. W klasyfikacji generalnej miejsce 6. Brawo !

Stasio Cieśla - Co prawda nie startował w sobotę ale w klasyfikacji generalnej zdobył 30 miejsce.

Mitoraj Igor - Również nie brał udziału w poprzednich zawodach. W klasyfikacji generalnej zajął 33 miejsce.

Iga Zieniewicz - Startowała w II edycji WLN. W klasyfikacji generalnej miejsce 23.

Marcel Hlasko - Bardzo dobry tylko w jednej edycji WLN. W klasyfikacji generalnej grupy junior młodszy miejsce 10.

Aleksander Szopiński - Ogromny sukces !!! 1 MIEJSCE RAZY 3 !!! Alek zdominował grupę junior.

Tomek Pławski - Startował w I edycji WLN. W klasyfikacji
generalnej zdobył 3 miejsce.

Maciek Kabot - Nic dziwnego że nasi zawodnicy tak świetnie jeżdżą po prostu biorą przyklad ze swojego trenera - Maćka. Najlepszy czas zawodów w gigancie w klasyfikacji generalnej oczywiście I miejsce.

W tym samy czasie kiedy triumfowaliśmy na Szczęśliwicach nasze ekipa dużych TN - owców wracała z Maso Corto.

W niedzielę po zawodach trening. Dalej jesteśmy głodni sukcesów.

W Warszawie śnieg przypomina to nam o zbliżających się
wyjazdach w Polsce:
17-23 XII - Suche Zakopane

27 XII - 02 I - Zakopane wyjazd sylwestrowy
Zapraszamy !!!

[zz. 59]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt