T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2013

Sezon: 2011/2012

12 stycznia na naszym stołecznym stoku- Szczęśliwicach odbyły się zawody o bardzo długiej nazwie: XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2013. Jak zwykle zawodnicy naszego klubu reprezentowali bardzo dobry poziom narciarski świetnie się przy tym bawiąc. Na świetne wyniki naszych zawodników niewątpliwe wpłynęły uwagi, jakich udzielali im nasi młodzi, ale już bardzo doświadczeni licencjonowani zawodnicy: Ala Baranowska, Maciek Kabot oraz Janek Prądzyński..

Nasi reprezentanci:

Kasak Kalina- Nasza najmłodsza reprezentantka. Zdobyła 6 miejsce w grupie najmłodszych dziewczynek z łącznym czasem 59.97

Baranowska Amelia- Startowała w grupie dziewczynek starszych zdobyła 4 miejsce z czasem łącznym 41.92

Prądzyński Ignacy- startował w grupie chłopcy starsi, uzyskując najlepszy rezultat spośród naszych klubowiczów startujących w tej grupie.  Zdobył 4 miejsce czas łączny Ignacego wyniósł 40.50

Baranowski Kornel-startował w grupie chłopcy starsi. Był o dwie lokaty dalej niż Ignacy zdobył 6 miejsce. Czas łączny 46.32

Rostek Tomek Tak jak Ignacy i Kornel startował w startował w grupie chłopcy starsi Startował w grupie chłopcy starsi. Zdobył 7 miejsce wyprzedzając z Kornelem o kilka setnych. Czas łączny Tomka 46.84

Kasak Nikodem- Brat Kaliny zdobył miejsce drugie w grupie junior młodszy. Czas łączny wyniósł 40.16

Ala Baranowska- Już wspomniana powyżej wywalczyła drugą lokatę w grupie juniorek. Jej czas łączny wynosił 37.12

Komarowski Krzysztof-  W bardzo silnej grupie seniorów wywalczył 5 pozycję z czasem łącznym 36.66. Warto podkreślić, że kilka dni przed zawodami Krzysiek uzyskał stopień instruktora narciarstwa. Jednak w czasie zawodów nie zastosował nowo poznanych technik dydaktycznych np.;  łuków płużnych.

Obszański Marcin- Debiutant w zawodach na Szczęśliwicach. Zdobył 8 miejsce w grupie seniorów. Czas łączny Marcina wyniósł 45.86. Warto zapamiętać imię i nazwisko tego zawodnika, ponieważ jego zaangażowanie w treningi i bardzo dobre możliwości fizyczne prognozują bardzo dobre wyniki.

Rostek Michał- Podobnie jak Marcin bardzo szybko rozwijający się zawodnik. Zdobył w grupie seniorów miejsce 11 z czasem łącznym 37.75

Krzymień Tomasz- W grupie masters Herman zwyciężył z czasem łącznym 33.50

Prądzyński Michał- Wydaje mi się, że tego zawodnika podobnie jak Hermana nie trzeba przedstawiać. Tym razem zdobył miejsce 3 w grupie masters z czasem łącznym 34.34

Młynarczyk Jan Zdobył miejsce drugie w grupie Grand Master z czasem łącznym 36.93

Przyłęcki Marek- Wywalczył 6 pozycje w grupie Grand Master z czasem łącznym 40.73

Oprócz zawodników na naszych zajęciach 12 stycznia odbył się trening, w którym uczestniczyli: Mikołaj, Mateusz, Brunon, Beniamin, Julka i Bartek.

fotorelacja  tutaj

[zz. 47]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt