T.N. Strona główna  
 
   
 
 
      TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Towarzystwo Narciarskie
 
 

Towarzystwo Narciarskie

Informacje o klubie

Klub T.N.

Kontakt
 
 

Wojciech Fic, założyciel i szef Klubu T.N. Zaprasza wszystkich do wspólnego trenowania.

Klub "Towarzystwo Narciarskie" powstał w 1992 roku, założony i prowadzony do dziś przez Wojciecha Fica

Wojciech Fic to osoba powszechnie znana i ceniona w kręgach narciarskich. Był on m.in. zwycięzcą Mistrzostw Polski Juniorów w latach 1978 (w Slalomie) i w 1979 (w Gigancie) oraz członkiem Kadry Narodowej w latach 80. Ukończył krakowską AWF ze specjalizacją trenera narciarstwa. Po zakończeniu kariery sportowej zawodowo zajął się organizowaniem kursów, szkoleń, obozów i zawodów narciarskich.

Obecnie jest szefem T.N.-u. Wszystkie te zajęcia nie zdołały jednak zabić w nim potrzeby aktywnego uprawiania sportu. W sezonie 2002/03 w zawodach "Ski Maraton" rozegranych w austriackim regionie Wilder Kaiser Brixental w dniach 8-15 III 2003 pobił rekord świata w ciągłej jeździe na nartach — 168 godzin, zajmując ostatecznie drugiej miejsce w rywalizacji z reprezentantami Niemiec, Austrii i Włoch.

Osoba Wojciecha Fica jest wizytówką naszej działalności i gwarantuje jej wysoki poziom. Od początku w klubie panowała niepowtarzalna atmosfera. Nie jesteśmy jedną z wielu zwykłych firm, instytucji. Staramy się tworzyć rodzinny, "towarzyski" klimat.

Towarzystwo Narciarskie wychowało wielu młodych ludzi. Pokoleniu 1984-90 towarzyszyło przez cały okres dojrzewania, to tu przemienili się z dzieci w dorosłych.

Obecnie sami zaczynają szkolić swoich następców, młodych adeptów narciarstwa, którzy będą zapewne kultywować zapoczątkowane przez starszych tradycje. Klub obecnie zajmuje się: - organizacją szkoleń i obozów narciarskich, snowboardowych, windsurfingowych; - prowadzeniem treningów ogólnorozwojowych (na sali gimnastycznej) oraz narciarskich (na CSN "Szczęśliwice"); - organizacją zawodów narciarskich.

[txt. 1]

KLUB "TOWARZYSTWO NARCIARSKIE"

Informacje i zapisy:

ul. Nowowiejska 37 B (budynek OSiR - p. 03)

środa i czwartek: 17:30 - 19:30

tel./faks (0 22) 825 91 56

e-mail: info@tnfic.pl

GG 9858090
(głównie w godzinach pracy biura)

Wojciech Fic
tel. kom.: 0 601 304 569

 
[txt. 34]

 

 

   
 
 

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt
© T.N. Wojciech Fic   O witrynie | Newsletter