T.N. Strona główna  
 
   
 
 
      TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody
 

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

 

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

 

XIV Warszawska Liga Narciarska II edycja już za nami... 2015-2016

Sezon: 2014/2015

XIV Warszawska Liga Narciarska II edycja już za nami... 
No i znowu żadna niespodzianka nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie !!!
1. Mateusz Kowalczyk- W swojej grupie wiekowej wywalczył 25 miejsce uzyskująć czas 22,09. Pomimo, mogłby się wydawać odległego miejsca Mateusz może być z siebie dumny ponieważ widać ogromny progres patrząc na różnice czasowe względem najlepszych zawodników na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów.
2. Amelia Baranowska- tej zawodniczki już nie trzeba nikomu przedsawaić. Po bardzo ładnym przeździe wywalczyła 11 miejsce w grupie dziewczynek z czasem 23,06.
3. Kornel Baranowski- Zbieżność nazwisk nie przypadkowa. Brat Amelki zdobył 12 miejsce w grupie chłopców. Tym razem pokonał sistrę ponieważ uzyskał czas 20,40.
4. Ignatz Prądzek - Najmłodszy z klanu narciarzy Prądzyńskich. Bardzo dobry technicznie przejazd pozwolił naszemu klubowemu Punkowi zdobyć 8 miejsce z czasem 19,23.
5. Aleksander Szopiński - Nasz nowy zawodnik ! Wielki sukces Olka wywalczył 3 miejsce z fenomenalnym czasem 18,52. Brawo !
6. Tomek Pławski- W 100% znakomity technicznie przejazd ! Bardzo dobry depiut w tym sezonie. Tomek wywalczył 5 miejsce w grupie juniorów młodszych z czasem 23,15.
7. Maciek Kabot - Rewelacja !!! Nasz instruktor zdobył pierwsze miejsce w grupie juniorów. Co więcej Maciek ustanowił najlepszy czas zawodów jako jednyny zszedł poniżej magicznej bariery 17 sekudn. Czas Macieja to: 16,74 Bravissimo !!!
8. Mateusz Kwiatkowski - Pomimo znakomitego przejazdu nie zdołał pokonać Maćka. Mateusz zdobył 2 miejsce w grupie juniorów z czasem 18,11.
9. Antek Zalewski - Niesamowita jesienna forma ! Widać że treningi na rolkach służą naszemu Asowi. Wspaniały przejaz, otarł się o magiczną barierę 17 sekund, zabrakło niewiele. Antoś zwyciężył w grupie młodzież policealna uzyskująć czas 17.01.
10. Tomasz Krzymień- Nasz weteran jak co roku stawił się na starcie w bojowym najstroju i z wielkimi planami na rozpoczynający się sezon naraciarski. Herman nie zawiódł nas ! Wywalczył 3 miejsce uzyskująć fenomenalny czas 17,31.
11. Michał Prądzyński - Jeszcze Ignacego udało się pokonać ale odwicznego rywala Hermana tym razem nie... Ale nie ma co się przejmować bardzo dobry czas 18,12 no i zaszczytne 5 miejsce gratulacje !!!
12. Krzysztof Komarowski - Z sezonu na sezon Komar zaskakuje nas wszystkich ! W pierwszych zawodach w tym roku wspaniałe 6 miejsce z fenomenalnym czasem 18,99.
Gratulacje dla wszystkich Zawodników !!! Świetnie się spisaliście !
Ps.
Nie mniejsze gratulacje nalezą się naszym niedzielnym kursantom, którzy coraz liczniej zjawiają się na naszych treningach ! Niewątpliwe wyżej wymienieni starzy wyjadacze mogą obawiac się o swoje wspaniałe miejsca w przyszłości !

[zz. 51]

 

 
 

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt
© T.N. Wojciech Fic   O witrynie | Newsletter