T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Galeria zdjęć   » XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika

XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika

Nasi zawodnicy :)
A w zeszły weekend nasza reprezentacja startowała w XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika. Chłopaki spisali się świetnie. Janek Karwacki - zdobył 10 miejsce w grupie dzieci starszych. Franek Rapp-Minakowski - wywalczył 7 miejsce w grupie dzieci starszych. A nasi juniorzy: Tomek Pławski - zdobył 4 miejsce. Marcel Hlasko - wywalczył 3 miejsce. Aleksander Szopiński - Wrócił do Warszawy ze srebrnym medalem. Bardzo dziękujemy Bogdanowi Hłasko za opiekę nad naszymi zawodnikami. Marcel oraz Aleksander dziękuje za udostępnienie zdjęć :)